Opsite Post-OP Visible kärgplaaster

Opsite Post-OP Visible kärgplaaster

36.9073.00

OPSITE Post-Op Visible on uuenduslik õhku läbilaskev ja veekindel kilest operatsiooni järgne haavaplaaster, mis on disainitud spetsiaalselt haava pidevaks jälgimiseks ilma paranemisprotsessi tarbetult häirimata.

Selle unikaalne disain ja materjal teevad plaastri haavale lihtsasti asetatavaks ning mugavaks ja vähem valulikuks eemaldada.
Haavaplaaster imab haavaeksudaati kärgjasse haavapatja, kaitstes haava bakteritega saastumise eest, sealhulgas MRSA eest, ning vähendab nii matseratsiooniriski haava ümbruses kui ka villide tekkeriski plaastri all.

Uuringud on näidanud, et puusa- ja põlveliigese asendusoperatsioonide järgselt vähendab OPSITE Post-Op Visible nahal villide tekke riski 14%-lt 8%-ni.
Plaastri läbipaistvus võimaldab incision site’i ehk sisselõikeala pidevat jälgimist ilma haava paranemist segamata.
Lisaks ei piira OPSITE Post-Op Visible elastsus jäseme liikuvust, isegi operatsioonijärgse turse korral, tagades patsiendi mugavuse ja turvalisuse.

Kasutus:

  • Postoperatiivsed haavad madala või mõõduka eksudatsiooniga, nt ortopeedilise operatsiooni (puusa-, põlve-, õla- ja seljaoperatsioonid), südamekirurgia, rindkere kirurgia ja günekoloogilise kirurgia järgselt
  • Lõikehaavad
  • Kriimustusest või hõõrdumisest tingitud nahakahjustus

Suurused:
8 x 10 cm
15 x 10 cm
20 x 10 cm
25 x 10 cm
30 x 10 cm
35 x 10 cm

Karbis 20 tükki

Lisainfo

Suurus

8×10 cm, 15×10 cm, 20x10cm, 25×10 cm, 30×10 cm, 35×10 cm

Sarnased tooted