LAVANID haavageel V+ 40g

LAVANID haavageel V+ 40g

18.90

Hüdrogeel korduvaks ja pikaajaliseks haavaraviks

Haavageeli LAVANID® kasutatakse nii haavade niisutamiseks ja raviks kui ka sidemete ja haavapatjade antiseptiliseks niisutamiseks.

Hoiab ära biokile moodustumise. LAVANID® haavageelil V+ suurem viskoossus ja seega ka paremad nakkuvusomadused.

LAVANID® on steriilne antiseptiline haavageel, mis on valmistatud Ringeri lahuse baasil ja paistab silma hea koetaluvuse poolest. Pärast haava puhastamist näiteks haavaloputuslahustega LAVANID® 2 võib kanda haavageeli LAVANID® otse haavale.
Haavageel LAVANID® sobib haava niisutamiseks ja sidemete antiseptiliseks niisutamiseks näiteks haavade puhul, kus leidub probleemsete multiresistentsete bakterite kolooniaid. Antiseptilised sidemed vähendavad bakterite levimise ohtu haava ümbritsevale alale ja kaitsevad haava bakterite väljast sissetungimise eest.

Tuubi patendeeritud täielikult veekindel ja rikkumist näitav kork, laiendab LAVANID®-i tootevalikut mahuka pakendiga, millel on pealekandmisel olulised eelised, eriti suuremate haavade puhul.

Koostis
Ringeri lahus, glütserool, makrogool, hüdroksüetüültselluloos, 0,04% polüheksaniidi.

Kasutamine
LAVANID® haavageeli võib kanda otse haavale pärast selle puhastamist ja ettevalmistamist või kanda sidemele enne haava sidumist ja katmist nagu tavaliselt.

Lisainfo

Sarnased tooted